سبد خرید

تلفن پشتیبانی 34413943 - 026

تعهدات فروشگاه اینترنتی آسمان مارکت

هدف اصلی فروشگاه اینترنتی آسمان مارکت جلب اعتماد و رضایت مشتریان گرامی میباشد و از این رو تعهداتی را در قبال اعتماد مشتری عهده دار است . این تعهدات مبنی بر ایجاد رضایت مشتری و اعتماد هر چه بیشتر به فروشگاه اینترنتی آسمان مارکت می باشد.

 

 

۱٫اجناس و محصولات ارائه شده در فروشگاه آسمان مارکت

کلیه محصولات و کالاهای ارائه شده در آسمان مارکت سعی شده تا از بهترین و مرغوب ترین برند ها و با کیفیت ترین محصولات باشد ، از این رو آسمان مارکت برای کلیه محصولات خود ضمانت اصالت کالا را به مشتری میدهد. کلیه کالاهای ارائه شده در آسمان مارکت کالاهای نو بوده و به هیچ عنوان کالای دست دوم در این فروشگاه به فروش نمیرسد.

۲٫ضمانت محصولات در فروشگاه آسمان مارکت

کلیه محصولاتی که در فروشگاه به فروش میرسد دارای ضمانت میباشد ، برخی کالاها که توسط شرکت ها و برندها گارانتی و ضمانت میگردند دارای ضمانت نامه شرکتی هستند و مسئولیت خدمات گارانتی با شرکت های گارانتی کننده میباشد ، اما کالاهایی که فاقد گارانتی شرکتی هستند توسط آسمان مارکت از ۳ الی ۷ روز ضمانت برخوردار هستند که در طی این مدت در صورت بروز ایراد و خرابی که به تائید کارشناسان آسمان مارکت برسد کالای مورد نظر تعویض و یا مبلغ پرداختی مشتری برگشت داده خواهد شد.

۳٫ اطمینان خاطر از تطبیق و سلامت کالای دریافتی

آسمان مارکت رضایت شما مشتریان گرامی را در اولویت خود دارد و به شما اطمینان میدهد که کالایی که در فروشگاه مشاهده می نمائید کلیه تصاویر توسط خود فروشگاه تهیه شده و دقیقا کالای نهایی که به دست شما خواهد رسید دقیقا مطابق تصویر درج شده در فروشگاه است.

. لازم به ذکر است که جهت اطمینان از سلامت کالای ارسالی برای مشتری ، کارشناسان نظارت آسمان مارکت قبل از ارسال کالا ابتدا کالا را از لحاظ سلامت ، محتویات بسته بندی و … کاملا بررسی میکنند و پس از اطمینان از عملکرد و سلامت محصول ، کالای مورد نظر بسته بندی شده و برای مشتری ارسال میگردد.

۴٫ نحوه ارسال سفارش و مدت زمان انتظار

چنانچه شما مشتری گرامی سفارش خود را در روز و ساعات اداری ثبت نمائید ، سفارش شما در همان روز ارسال میگردد و آسمان مارکت تمام تلاش خود را برای ارسال سریع و به موقع کالا به کار گرفته است.

ارسال برای مشتریان استان البرز : ارسال کالا برای مشتریان شهر کرج توسط پیک آسمان مارکت انجام میگردد و همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۷ عصر ارسال سفارشات انجام میگردد.

۵٫ پشتیبانی و تماس با فروشگاه

شما مشتری گرامی جهت دریافت پشتیبانی و تماس با مسئولان فروشگاه همه روزه از ساعت ۸ صبح الی ۱۰ شب می توانید با یکی از راه های زیر با ما در ارتباط باشید :

 ۱٫ تماس با شماره تلفن های ۰۹۱۲۳۴۴۷۶۹۹ – ۰۹۰۲۳۴۴۷۶۹۹ – ۰۲۶۳۴۴۱۳۹۴۳

 ۲٫ استفاده از ارتباط انلاین در صفحه اصلی فروشگاه یا سیستم تیکت پشتیبانی (کلیک کنید)